Charity Lunch Game

» Uitje » Charity-lunch-game
lunchspelMVO

Een bedrijfsuitje waarbij je een goed doel steunt noemen wij een MVO-bedrijfsuitje. Ga samen met je collega’s de strijd aan tijdens dit uitdagende Charity lunchspel in een gezellige horeca locatie. Dit MVO-bedrijfsuitje is te spelen in elke grote stad van Nederland. Wij van Uitjesbureau doneren bovendien 5 euro per deelnemer aan het gekozen goede doel.

Een charity lunch met escape room elementen

Tijdens een lunchspel geniet je van een smakelijke lunch en gezelligheid, maar in dit geval staat de lunch ook in het teken van de strijd voor een goed doel! Voordat de strijd losbarst, moeten jullie per team eerst bepalen voor welk goed doel jullie gaan strijden. Een lastige keuze… Welk doel past het beste bij jullie team? Waarvoor willen jullie de winst binnenhalen? Geen zorgen, wij helpen jullie een handje met de Charity Stemwijzer. Via een tablet krijgen jullie een digitale vragenlijst om samen in te vullen. Hebben jullie een passie voor milieukwesties? Voelen jullie je betrokken bij het welzijn van dieren? Of zetten jullie je liever in voor kansarme kinderen? De Charity Stemwijzer helpt jullie op weg!

Wat kun je verwachten tijdens de Charity Lunch game?

Jullie worden ontvangen in een gezellige horeca locatie in een stad naar keuze. Onze spelleiding heet jullie welkom en legt het spel uitgebreid uit. Na de teamindeling en het kiezen van een goed doel, genieten jullie eerst van een smakelijk voorgerecht. Daarna barst de strijd los! Via de tablet krijgen jullie uitdagende puzzels, vragen en opdrachten voorgeschoteld. Natuurlijk ontbreken inhoudelijke vragen over jullie gekozen goede doelen niet!

Tussen de verschillende spelrondes door worden de lunchgerechten geserveerd. Dit geeft jullie de kans om tactieken te bespreken én natuurlijk even bij te praten. Samenwerking, overleg en goede communicatie zijn essentieel om als eerste de oplossing te vinden. Het team dat het snelste is… wint!

En als extra beloning: wij van Uitjesbureau doneren 5 euro per deelnemer aan het gekozen goede doel.

Offerteaanvraag

Wil je samen met je collega’s strijden voor jullie favoriete goede doel? Dan is dit bedrijfsuitje perfect voor jullie! Neem contact met ons op en vraag vrijblijvend een offerte aan. Dit bedrijfsuitje is te boeken in alle grote steden van Nederland, zoals Utrecht, Groningen en Den Bosch. Neem contact met ons op en vraag vrijblijvend een offerte aan.

Inclusief

  • Begeleiding door onze ervaren spelbegeleider(s)
  • Spelmaterialen van hoge kwaliteit
  • Tablet per team
  • Teambuilding en gezonde competitieve teamstrijd
  • Een leuke prijsuitreiking met een ludieke prijs
  • Te boeken op je gewenste dag en tijdstip
  • Een donatie van € 5,- per deelnemer voor het goede doel

Prijs & Details

vanaf 20 personen

3.5 uur

32.50 vanaf prijs p.p.

Pers.  Prijs spel p.p.
80+  € 32,50 excl. BTW 
41 – 80 € 34,50 excl. BTW
31 – 40 € 37,50 excl. BTW
20 – 30 € 39,50 excl. BTW
Tot 20 € 790,00 excl. BTW
Lunch Prijs p.p. 
Lunch vanaf € 33,50 excl. BTW

Exclusief: eventuele locatiehuur (privéruimte) en eventuele reis- en parkeerkosten spelbegeleiding.

Onze eventmanager helpt graag!

Vergelijkbare uitjes

Bedrijfsuitje Wie is de Mol Uitjesbureau

3.5 uur

vanaf 20 personen

37.50 vanaf prijs p.p.

4 uur

vanaf 20 personen

19.50 vanaf prijs p.p.

Hunted official spel bedrijfsuitje

3.5 uur

vanaf 25 personen

39.50 vanaf prijs p.p.

Hou van Holland dinerspel bedrijfsuitje

4 uur

vanaf 20 personen

28.50 vanaf prijs p.p.

Wie is de Mol dinerspel bedrijfsuitje

4 uur

vanaf 20 personen

28.50 vanaf prijs p.p.

Vraag & Antwoord

Hier vind je veelgestelde vragen onze events. Staat je vraag er niet tussen? Neem gerust contact met ons op.

8.4
Reviews 563 beoordelingen klanten vertellen